Kurier Extra
Kurier Extra: Dziś: 24.01.20. Imieniny: Felicji, Roberta i Sławy . Następny numeru ukaże się już : [Następne wydania?]Inne Praca dodatkowa lub stała w dynamicznie rozwijającej się firmie!


      <p class="MsoNormal">Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę? <p class="MsoNormal">  <p class="MsoNormal">-Jest to legalna praca, na podstawie umowy <p class="MsoNormal">-Zaczynając pracę nie musimy zakładać działalności gospodarczej <p class="MsoNormal">-Nie wykupujemy franczyzy <p class="MsoNormal">-Praktycznie nie mamy konkurencji <p class="MsoNormal">-Firma dostarcza gotowe narzędzia. Nie musisz znać się na sprzedaży i marketingu! <p class="MsoNormal">-Działasz przez Internet, nie musisz wychodzić z domu, żeby zacząć zarabiać! Jest też oczywiście opcja sprzedaży bezpośredniej (twarzą w twarz) <p class="MsoNormal">-Oferujemy atrakcyjny produkt, rynek rosnący średnio 30% na rok,nic nie zamawiamy, nic nie składujemy ponieważ sprzedajemy usługi. <p class="MsoNormal"><span> -Nasza gratyfikacja zależna jest od tego ile zrobimy. Zasady są proste, jasne, firma wypłaca pieniądze w terminie. <p class="MsoNormal">-Masz 20 dniowy DARMOWY okres próbny, aby dowiedzieć się czy praca Ci odpowiada, czy się do niej nadajesz, więc nie zaszkodzi spróbować! <p class="MsoNormal">  <p class="MsoNormal">Zainteresowanych proszę o kontakt przez adres e-mail:
Polecamy
Koncert „W krainie uśmiechu”
17 lutego, godz. 17.00, wstęp wolny. W programie przeboje operowe, operetkowe i musicalowe, takie jak: „Straszny Dwór”, „Cyrulik sewilski”, „Carmen”, „Baron cygański”, „Księżniczka Czardasza. Na scenie zaprezentują dla nas utwory gwiazdy polskiej opery kameralnej. Imprezę poprowadzi Kazimierz Kowalski.
Koncert Zespołu πr2Jazz-rockowe granie n najwyższym poziomie.
Zespół tworzą: Marek Raduli, wybitny gitarzysta, znany m.in. z Budki Suflera,Wojtek Pilichowski- jeden z najlepszych basistów w Polsce, ceniony muzyk sesyjny Tomasz Łosowski – znakomity perkusista
Koncert w piątek, 17 lutego o godz.20.00 , cena biletów 13 zł, w dniu koncert 18 zł.
„Wakacje Zimowe z Piłką” (ferie)
turniej piłki halowej dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.
20-24 lutego, o godz. 9.00-13.00
Reklama
Reklama

DOJAZD

BHP i P.POŻ
kliknij

Wszelkie prawa zastrzeżone Kurier EXTRA
Projekt i wykonanie: TMK © 1998/2009
O nas          Polityka prywatności