Kurier Extra
Kurier Extra: Dziś: 31.05.20. Imieniny: Anieli, Feliksa i Kamili. Następny numeru ukaże się już : [Następne wydania?]Polityka prywatności


     Polityka prywatności serwisu "oborniki.info" została stworzona w celu przedstawienia naszego poważnego podejścia do Państwa prywatności.

Korzystając z naszego serwisu wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).

Informacje są automatycznie logowane
Wykorzystujemy pakiet statystyczny, który zapisuje następujące informacje o użytkownikach: id użytkownika, IP, host, typ przeglądarki, platforma komputerowa, data i godzina, liczba przeglądniętych stron, adresy referencyjne, rodzaj zapytania. Informacje te są przez nas wykorzystywane w celu diagnozowania pojawiających się problemów technicznych, administracji naszej strony i pomagają w zidentyfikowaniu użytkownika. Te informacje są także zbierane celem poznania naszych użytkowników i ich upodobań. Wiadomości te nie są i nigdy nie będą przekazywane stronom trzecim.

Cookies
W serwisie stosujemy cookies, które pozwalają zapamiętać osobiste ustawienia użytkownika, także hasło, którego nie musisz ponownie wpisywać za każdym razem, kiedy odwiedzasz naszą stronę.

Formularze rejestracyjne
Stosowane przez nas formularze rejestracyjne pozwalają nam na uzyskanie informacji kontaktowych np. adresów e-mail. Dane kontaktowe z formularza rejestracyjnego są używane do potwierdzenia konta użytkownika. Są także wykorzystywane w celu udostępnienia użytkownikom dodatkowych funkcji, umożliwienia personalizacji serwisu a także skontaktowania się z użytkownikami w razie konieczności. Informacje te nie są i nigdy nie będą przekazywane stronom trzecim. Używamy tych danych, aby dostosować zawartość pokazywaną indywidualnym użytkownikom do ich potrzeb.

Zewnętrzne odnośniki
Serwis zawiera odnośniki do innych stron internetowych. Portal "oborniki.info" nie bierze na siebie odpowiedzialności za prowadzoną przez te serwisy działalność, również pod względem polityki prywatności.

Wypowiedzi publiczne i komentarze. Forum.
Ta strona zarządza forami dyskusyjnymi dostępnymi dla wszystkich użytkowników, daje także możliwość komentowania materiałow na niej zawartych. Proszę wziąć pod uwagę, że wszelkie ujawnione informacje, stają się tu publiczne i są dostępne dla innych użytkowników. Należy więc zachować ostrożność ujawniając informacje osobiste. Podejmujemy wszelkie starania, aby publikowane przez nas informacje nie naruszały prawa i dobrych obyczajów. Nie możemy jednak przyjąć odpowiedzialności za informacje zamieszczane przez naszych użytkowników. Wszystkie posty, komentarze, są własnością ich autorów. Wszystkie one podlegają jednak edycji. Niewłaściwy, wulgarny jezyk wypowiedzi jest automatycznie cenzurowany przez system. Zastrzegamy sobie niepublikowanie lub usuwanie tekstów godzących w dobre obyczaje lub niezgodnych z prawem.-- edytowane zmiany zostaną zaznaczone.

Bezpieczeństwo
Serwis korzysta z zabezpieczeń mających na celu zapobieżenie stratom, niewłaściwemu wykorzystaniu i zmianie będących pod naszą kontrolą informacji.

Właściwości i Dostęp
Użytkownicy mają w serwisie "oborniki.info" dostęp do swoich danych, a także do opublikowanych przez siebie wiadomości, które mogą zmieniać i korygować. Użytkownicy mają możliwość dostosowania do swoich preferencji wielu obszarów wyglądu strony.

Ograniczona Odpowiedzialność
Portal "oborniki.info" nie jest odpowiedzialny za jakiekolwiek szkody spowodowane jakąkolwiek zawartością strony, bezpośrednio przez oborniki.info, obsługę, użytkowików lub pozostałych.

Kontakt
W razie potrzeby wyjaśnienia dodatkowych kwestii prosimy o kontakt email: redakcja@oborniki.info
Polecamy
Koncert „W krainie uśmiechu”
17 lutego, godz. 17.00, wstęp wolny. W programie przeboje operowe, operetkowe i musicalowe, takie jak: „Straszny Dwór”, „Cyrulik sewilski”, „Carmen”, „Baron cygański”, „Księżniczka Czardasza. Na scenie zaprezentują dla nas utwory gwiazdy polskiej opery kameralnej. Imprezę poprowadzi Kazimierz Kowalski.
Koncert Zespołu πr2Jazz-rockowe granie n najwyższym poziomie.
Zespół tworzą: Marek Raduli, wybitny gitarzysta, znany m.in. z Budki Suflera,Wojtek Pilichowski- jeden z najlepszych basistów w Polsce, ceniony muzyk sesyjny Tomasz Łosowski – znakomity perkusista
Koncert w piątek, 17 lutego o godz.20.00 , cena biletów 13 zł, w dniu koncert 18 zł.
„Wakacje Zimowe z Piłką” (ferie)
turniej piłki halowej dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.
20-24 lutego, o godz. 9.00-13.00
Reklama
Reklama

DOJAZD

BHP i P.POŻ
kliknij

Wszelkie prawa zastrzeżone Kurier EXTRA
Projekt i wykonanie: TMK © 1998/2009
O nas          Polityka prywatności