Kurier Extra
Kurier Extra: Dziś: 31.05.20. Imieniny: Anieli, Feliksa i Kamili. Następny numeru ukaże się już : [Następne wydania?]O nas.


     

Kurier Extra jest bezpłatnym tygodnikiem ukazującym się w powiecie obornickim a także Suchym Lesie. Nakład 4000 egzemplarzy sprawia, że pismo jest w tym momencie największą tego typu pozycją na lokalnym rynku Obornik, Rogoźna,Ryczywołu i Suchego Lasu. Kurier Extra ukazuje się od 30 września 2008r i społeczność Obornik przyjmuje go bardzo dobrze. Wraz z tygodnikiem prowadzimy portal informacyjny, gdzie umieszczone są wszystkie numery archiwalne. Stronę odwiedza miesięcznie 120 000 osób (indywidualne ip)

Dlaczego warto zamieścić reklamę w Kurierze Extra
Największy spośród gazet lokalnych w powiecie obornickim, nakład 4000 egzemplarzy trafia do rąk Czytelników. Ponad 120 punktów dystrybucyjnych na terenie powiatu obornickiego sprawia, że Kurier Extra rozchodzi się w ciągu jednego dnia. U nas nie ma zwrotów! Załączony program telewizyjny powoduje, że gazeta znajduje się u Czytelników cały tydzień, aż do kolejnego wtorku, w którym wychodzi kolejny numer. Dla stałych reklamodawców przewidujemy rabaty nawet do 20%, a także lepsze warunki w przypadku załączania insertów czy drukowania reklam o większej powierzchni.

CENNIK REKLAM  2010
Strona Kuriera Extra składa się z 40 modułów. Rozmiar jednego modułu wynosi 40, 74mm na 47,0mm. Cena reklamy zależy, więc od tego z ilu modułów jest zbudowana i w jakim miejscu tygodnika się znajduje.

Polecamy
Koncert „W krainie uśmiechu”
17 lutego, godz. 17.00, wstęp wolny. W programie przeboje operowe, operetkowe i musicalowe, takie jak: „Straszny Dwór”, „Cyrulik sewilski”, „Carmen”, „Baron cygański”, „Księżniczka Czardasza. Na scenie zaprezentują dla nas utwory gwiazdy polskiej opery kameralnej. Imprezę poprowadzi Kazimierz Kowalski.
Koncert Zespołu πr2Jazz-rockowe granie n najwyższym poziomie.
Zespół tworzą: Marek Raduli, wybitny gitarzysta, znany m.in. z Budki Suflera,Wojtek Pilichowski- jeden z najlepszych basistów w Polsce, ceniony muzyk sesyjny Tomasz Łosowski – znakomity perkusista
Koncert w piątek, 17 lutego o godz.20.00 , cena biletów 13 zł, w dniu koncert 18 zł.
„Wakacje Zimowe z Piłką” (ferie)
turniej piłki halowej dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.
20-24 lutego, o godz. 9.00-13.00
Reklama
Reklama

DOJAZD

BHP i P.POŻ
kliknij

Wszelkie prawa zastrzeżone Kurier EXTRA
Projekt i wykonanie: TMK © 1998/2009
O nas          Polityka prywatności