Kurier Extra
Kurier Extra: Dziś: 31.05.20. Imieniny: Anieli, Feliksa i Kamili. Następny numeru ukaże się już : [Następne wydania?]Pytanie do władz gminy i powiatu


     

Mamy prawo poznać odpowiedź na każde pytanie

Często zdarza się, że mieszkańców naszego regionu nurtują różne pytania. Wiele z nich  jest skierowane do tzw. osób publicznych (starostów, burmistrzów, wójtów, szefów poszczególnych instytucji publicznych, radnych itp.). Dotyczą one przede wszystkim ich pracy oraz działalności samorządów i instytucji, bezpośrednio związanych z życiem społecznym.
Niestety, wiele z nich pozostaje bez odpowiedzi z bardzo prozaicznych powodów: nadmiar petentów w czasie przeznaczonym dla nich, trudności w bezpośrednim komunikowaniu się z daną osobą, ograniczony dostęp do informacji publicznej, subiektywizm i wybiórczość mediów w szczerym i pełnym opisywaniu działań interesujących nas instytucji i osób itp.
W związku z powyższym podjęliśmy się pośredniczyć w uzyskiwaniu odpowiedzi na Państwa pytania.
Jeśli ktoś ma pytanie (pytania) do powyższych, może je zadać za naszym pośrednictwem. My gwarantujemy anonimowość zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
Mamy nadzieję, że nam łatwiej będzie uzyskać na nie odpowiedzi, które będziemy publikować cyklicznie w naszym tygodniku. Biorąc pod uwagę, że wszystkie urzędy w naszym powiecie podkreślają i deklarują na swej stronie internetowej przejrzystość, jawność i szczerość względem mieszkańców zakładamy, że nie będą nam czynione jakiekolwiek trudności w zadawaniu pytań i otrzymywaniu na nie odpowiedzi.
Jeśli ktoś ma pytanie prosimy o zgłaszanie ich za pośrednictwem poczty internetowej: redakcja@oborniki.info; telefonicznie pod numerami: 609 40 96 18.


Zadaj pytanie........................

Polecamy
Koncert „W krainie uśmiechu”
17 lutego, godz. 17.00, wstęp wolny. W programie przeboje operowe, operetkowe i musicalowe, takie jak: „Straszny Dwór”, „Cyrulik sewilski”, „Carmen”, „Baron cygański”, „Księżniczka Czardasza. Na scenie zaprezentują dla nas utwory gwiazdy polskiej opery kameralnej. Imprezę poprowadzi Kazimierz Kowalski.
Koncert Zespołu πr2Jazz-rockowe granie n najwyższym poziomie.
Zespół tworzą: Marek Raduli, wybitny gitarzysta, znany m.in. z Budki Suflera,Wojtek Pilichowski- jeden z najlepszych basistów w Polsce, ceniony muzyk sesyjny Tomasz Łosowski – znakomity perkusista
Koncert w piątek, 17 lutego o godz.20.00 , cena biletów 13 zł, w dniu koncert 18 zł.
„Wakacje Zimowe z Piłką” (ferie)
turniej piłki halowej dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.
20-24 lutego, o godz. 9.00-13.00
Reklama
Reklama

DOJAZD

BHP i P.POŻ
kliknij

Wszelkie prawa zastrzeżone Kurier EXTRA
Projekt i wykonanie: TMK © 1998/2009
O nas          Polityka prywatności